Twój koszyk jest pusty
polski English Deutsch
Kategorie
Szybki kontakt

+48 58 301 41 39+48 58 301 41 39

Napisz wiadomośćNapisz wiadomość

KontaktKontakt

Salon narzędzi
Praca

Centrala Techniczna Rotor1 poszukuje pracownika na stanowisko - przedstawiciel handlowy

Obowiązki:

·         pozyskiwanie i rozwój współpracy z kontrahentami w województwie pomorskim,

·         budowanie długofalowych relacji z obsługiwanymi klientami,

·         organizowanie i przeprowadzanie promocji lokalnych,

·          inicjowanie i realizacja działań wspierających sprzedaż,

·         utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość świadczonych usług,

Wymagania:

·          prawo jazdy kat. B,

·         znajomość branży narzędziowej (co najmniej minimalna),

·          umiejętność sprzedaży,

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         komunikatywność

Co oferujemy:

·         stałe zatrudnienie, pełny etat  - umowa o pracę,

·         niezbędne narzędzia pracy ,

·         możliwość zdobycia doświadczenia w branży narzędziowej

·         ciekawą pracę w rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:  praca@rotor1.pl

Kontakt ze sklepem internetowym...